Rekolekcje on line


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drodzy Przyjaciele Jezusa i Maryi!
Czytajmy Boże znaki. Pierwsza sobota miesiąca, którą będziemy przeżywać 2 maja – będzie jednocześnie uroczystością Maryi Królowej Polski. Najwyższy czas, aby nasze wynagradzanie Niepokalanemu Sercu Maryi osiągnęło swoją kulminację poprzez CAŁKOWITE ODDANIE SIĘ MARYI – tylko wtedy będzie Ona mogła być w sposób rzeczywisty naszą Królową.

Światłem nadziei są dla nas kolejne inicjatywy, które prowadzą nas do aktu oddania się Panu Jezusowi przez Maryję – poprzez 33 dniowe rekolekcje.

20 kwietnia, w ramach projektu OCALENIE – tysiące osób rozpoczęło 33 – dniowe rekolekcje, które są prowadzone przez Misjonarzy Świętej Rodziny na kanale: RÓŻANIEC BEZ GRANIC  1. Na YT: https://www.youtube.com/channel/UCXiNu0gDQbfpg4…
2. Na FB: https://www.facebook.com/Rozaniecbezgranic/

Informujemy was także, że 3 maja ruszają 33 – dniowe rekolekcje dla młodzieży z całej Polski – w ramach przygotowania do Lednicy. Przekażcie tą informację kapłanom, katechetom, nauczycielom, rodzicom, młodym oraz wszystkim, którym możecie. Od 3 maja – każdego dnia będą się ukazywały filmiki rekolekcyjne na kanale LEDNICA 2000:
1. Na Youtube: https://www.youtube.com/user/lednica2000/videos
2. Na Facebooku: https://www.facebook.com/lednica2000/

Przed nami kolejna pierwsza sobota miesiąca, a to oznacza kolejne wezwanie do wynagradzania!

Przesyłamy Wam kolejne rozważania różańcowe, tym razem na maj 2020. Rozważania prowadzi Ks. Leszek Kamiński.

Miesiąc Maj był zawsze miesiącem w sposób szczególny poświęconym Matce Bożej. To doskonały czas na przyjęcie wezwania Maryi do całkowitego oddania się Jej!
Teraz jest czas naszego świadectwa miłości do Matki i Królowej naszej.