Parafiada 2018

W dniu 16 września 2018 roku pragniemy wzorem roku minionego zorganizować II rodzinny festyn Parafialny „Don Bosko”, którego zasadniczym celem jest integracja naszej wspólnoty.

W programie festynu przewidujemy liczne występy artystyczne.

Na naszej scenie, między innymi zagra  zespół „Ton”, wystąpią dzieci z Ośrodka Kultury z pokazem tańców ludowych i hip-hop-u, zaprezentują się lubońskie „Szarotki”, zaśpiewa parafialna schola.

Dla dzieci i ich  rodziców  nie zabraknie ciekawych gier, zabaw i konkursów.

Dla wszystkich „łasuchów” przewidujemy pyszne domowe wypieki, kiełbaski z grilla, grochówkę, a także ciepłe i zimne napoje.

Nie zabraknie również służb mundurowych. Strażacy, Policjanci i strażnicy miejscy zaprezentują swoje wozy bojowe i radiowozy, a także poprowadzą edukacyjne zabawy.

Lubońskie Bractwo Kurkowe zapewni możliwość doskonalenia umiejętności strzeleckich.

Loteria fantowa, a także przewidziana licytacja wesprze fundusz remontowy naszej parafii.

To  wspólne spotkanie jest kontynuacją działa pierwszego proboszcza Sługi Bożego Stanisława Streicha, który to rozpoczął nie tylko budowę świątyni, ale przede wszystkim tworzenie wspólnoty wiernych w parafii pw. Św. Jana Bosko w Luboniu.

Licząc na Państwa udział prosimy jednocześnie osoby chcące pomóc w organizacji tego parafialnego wydarzenia  poprzez własne zaangażowanie, czy też poprzez wsparcie rzeczowe lub materialne o kontakt pod numer tel. 61 8 13 04 51

Pytania, na które niezwłocznie odpowiem proszę kierować na adres: Ks. Roman Kubicki, ul. Jagiełły 11 62-030 Luboń

A oto ikony, na które odbędzie się licytacja: