Ogłoszenia

23 Niedziela Zwykła

10 września 2017 r.

 

  1. Spowiadamy w dni powszednie rano przed Mszą św. o godz. 7,00 oraz wieczorem od godz. 17,30 do 18,00
  2. W tym tygodniu w środę przypada 13 dzień września. Nabożeństwo fatimskie odprawimy godz. 20,00. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  3. Parafialne Koło Przyjaciół Radia Maryja informuje, że w sierpniu br. przekazało 250 zł na potrzeby rozgłośni Radia Maryja i Telewizji Trwam w Toruniu.
  4. Zapraszamy na parafialny festyn w następną niedzielę od godz. 13,00 do 16,30. W programie występy artystyczne, gry, zabawy zręcznościowe,  konkurs o św. Janie Bosko, loteria fantowa, pokaz ratownictwa pożarowego, działania policji, licytacja ikon i wiele innych atrakcji Zapewniamy także smaczny bufet. Panie, lubońskie gospodynie prosimy o dostarczenie ciasta, najlepiej w niedzielę przed południem. Organizujemy konkurs na najlepszy wypiek.
  5. Osoby udające się na pielgrzymko-wycieczkę z ks. Jarosławem, mają zbiórkę o 5.50 przed kościołem 15.09 br. w piątek.
  6. Za tydzień zbiórka na KUL, Wydział teologiczny w Poznaniu oraz szkoły katolickie. O przeprowadzenie zbiórki prosimy z Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  7. Do 17 września można oddawać swoje głosy na projekty zgłoszone przez mieszkańców do Lubońskiego Budżetu Obywatelskiego. Budżet obywatelski to proces, w trakcie którego to mieszkańcy decydują, na co powinna zostać wydana część budżetu miasta – w tym roku jest to 250 tys. złotych. W następną niedzielę będzie można oddać swój głos przed kościołem. Głosować można także na stronie internetowej Urzędu.
  8. Zespół Szkół Licealno-Technicznychw Poznaniu, dawne Technikum Mechaniczne przy ul. 28 Czerwca 1956 świętować będzie Jubileusz 70-lecia. Bliższe informacje o Zjeździe można znaleźć w gablocie lub na stronie internetowej Szkoły.
  9. Po raz kolejny policja ostrzega przed oszustami. Komunikat prewencyjny zamieszczony jest w gablocie.
  10. W tym tygodniu zmarła śp. Janina Puk z ul. Powstańców Wlkp. R.I.P.