Ogłoszenia

19 Niedziela Zwykła

12 sierpnia 2018 r.

  1.  Nabożeństwo fatimskie odprawimy w poniedziałek 13 sierpnia o godz. 20,00. Zapraszamy do udziału.
  2. W środę 15 sierpnia przypada  uroczystość Wniebowzięcia NMP. Mszę św. odprawimy wg porządku niedzielnego. Liturgia wieczornej  Mszy św. we wtorek będzie już z uroczystości Wniebowzięcia NMP.  Podczas każdej Mszy św. błogosławimy zioła i kwiaty. Bukiety przygotował Parafialny Zespół Caritas. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc biednym. Osoby z Parafialnego Zespołu Caritas zbierać będą ofiary dla Caritas Archidiecezjalnej. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
  3. We wtorek 14 sierpnia jest liturgiczne wspomnienie św. Maksymiliana. W parafii w Luboniu –Lasku jest odpust.
  4. W piątek 17 sierpnia br. przypada nasz Parafialny Dzień Nieustającej Modlitwy Różańcowej  oraz kolejny Dzień Narodowej Nowenny Dziękczynnej odprawianej z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Zapraszamy Parafian na godz. 17,30 na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny.
  5. Przed kościołem zbieramy dzisiaj  ofiary na KUL,  Wydział Teologiczny w Poznaniu i szkoły katolickie.  O przeprowadzenie kwesty proszę Panów, którzy w kościele zbierają tacę.Ofiarodawcom dziękujemy.
  6. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na malowanie kościoła.
  7. Koło Radia Maryja przy naszej parafii informuje, że na potrzeby Radia Maryja i Telewizji Trwam  w lipcu br. przekazało kwotę 400 zł.
  8. Organizujemy festyn parafialny w niedzielę 16 września br. W kościele przy ołtarzy św. Judy Tadeusza będzie wystawiony kosz, do którego można składać fanty na losy loteryjne. Z góry dziękujemy za współudział w organizowaniu wspólnej zabawy.
  9. Ośrodek Kultury w Luboniu zaprasza na XVIII Światowy Przegląd Folkloru Integracje 2018 w piątek 17 sierpnia  o godz. 18:00 na Wzgórze Papieskie. Na scenie wystąpią zespoły ludowe z: Polski, Chorwacji, Hiszpanii, Kanady, Panamy i Słowacji. Przed koncertem finałowym,  od 17:40 na Wzgórzu Papieskim odbędą się warsztaty ludowe dla dzieci.