Ogłoszenia

 

 

3 Niedziela Wielkanocna

15 kwietnia 2018 r.

 

  1. We wtorek 17 kwietnia br. przypada nasz Parafialny Dzień Nieustającej Modlitwy Różańcowej  oraz kolejny Dzień Narodowej Nowenny Dziękczynnej, odprawianej z okazji  rocznicy odzyskania niepodległości.  Zapraszamy Parafian na godz. 17,30 na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny.
  2. Konferencja katechetyczna dla rodziców dzieci przygotowujących sie do Pierwszej Komunii św. odbędzie się dla grupy I w środę o godz. 19,00; dla grupy II w czwartek o 19,00 w kościele.
  3. Krąg biblijny na temat: „Czym jest prawda? – biblijne  naświetlenie”, odbędzie sie we wtorek o godz. 19,00 na plebanii. Spotkanie poprowadzą katechiści z naszej parafii.
  4. W ramach Dyskusyjnego Katolickiego Klubu Filmowego w najbliższą sobotę o godz. 18,00 zostanie wyświetlony film Grzegorza Brauna pt. „Luter i rewolucja protestancka”, czyli jak wielką katastrofę spowodować może jeden człowiek. W recenzji czytamy: „100 minut prawdy na 500-lecie zakłamania. Fakty, dokumenty, realia”. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który prowokuje do dyskusji.
  5. 20 kwietnia br., w piątek, upływa szesnaście lat od ingresu Księdza Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego do Katedry Poznańskiej, czyli posługi pasterskiej w naszej Archidiecezji. W tym dniu, o godz. 18,00, Ksiądz Arcybiskup Metropolita przewodniczyć będzie w Katedrze Mszy świętej, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w niedzielę gospodarczą. Zebraliśmy 7550 zł. Pieniądze przeznaczone są na prace remontowe.
  7. Zmarli w tym tygodniu: śp. Halina Kantor z ul. Kochanowskiego 1 oraz śp. Stanisław Nowak z ul. Dąbrowskiego 13.