Ogłoszenia

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

21 maja 2017 r.

 1. Zapraszamy na pielgrzymko-wycieczkę w Świętokrzyskie. 15-17.09.2017 r. (piątek-niedziela) Trzebnica – Częstochowa – Skarżysko Kamienna – Opatów – Sandomierz – Kielce – Święty Krzyż – Bochnia.
  KOSZT 480 zł. (przejazd, nocleg, wyżywienie, bilety wstępu) Zapisy i inf. u ks. Jarosława. Przedpłata 100 zł. (w razie rezygnacji nie jest zwracana).
 2. Zapraszamy do udziału w modlitwie „Różańcowe Punkty Parafii”. PIERWSZY RAZ! ZUPEŁNA NOWOŚĆ! Różne punkty w naszej parafii, mieszkasz blisko przyjdź …
  PRZYJDŹ PUNKT 1
  SOBOTA 27.05.2017 r. (1 dzień) – godz. 20.00
  – Krzyż Jubileuszowy ul. Powstańców Wlkp.
  Kolejne punkty na plakatach i stronie internetowej.
 3. Zbiórka dla ministrantów w poniedziałek o godz. 18.45. Zapraszamy kandydatów do służby przy ołtarzu, szczególnie tych chłopców, którzy w minioną niedzielę przystąpili do I komunii świętej.
 4. Zapraszamy dzieci i młodzież na letni wyjazd do Głuchołaz. Pełne wyżywienie, wędrówki po górach, zajęcia sportowe, wycieczka do Czech i wiele innych.
  Koszt 650 zł (zapisy i informacje u ks. Jarosława, przedpłaty 100 zł.) Jeżeli nie będzie wystarczającej liczby uczestników wyjazd nie będzie możliwy.
 5. Grupa Modlitewna Stanisława Streicha zaprasza na różaniec w intencji o beatyfikację w sobotę 27 maja o godz. 17,30
 6. W czwartek 25 maja br. o godz. 1600 w Katedrze Poznańskiej Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki udzieli 13 diakonom święceń kapłańskich. Z naszego dekanatu, parafii św. Barbary w Luboniu sakrament kapłaństwa otrzyma dk. Jędrzej Machalski.  Przyszłych neoprezbiterów polecajmy Bogu w naszych modlitwach. Wspierajmy także dzieła powołań.  Po Mszy św. klerycy zbierać będą ofiary na rzecz naszego Seminarium.
 7. „Marsz dla życia” odbędzie się w niedzielę 4 czerwca br. O godz. 11,30 Msza św. w kaplicy sióstr służebniczek i przemarsz na Wzgórze św. Jana Pawła II. Po Marszu – występy festyn zorganizowany przez Władze Miasta Lubonia.
 8. W sobotę 27 maja 2017 roku w Poznaniu odbędzie się pod hasłem „Na maryjnym szlaku” poznański Wieczór Kościołów. Podczas pielgrzymki do świątyń w centrum Poznania będzie można zapoznać się z historią obiektów sakralnych, historią zakonów w Poznaniu, wysłuchać koncertu organowego. Program – na afiszu w gablocie.
 9. Zmarł w tym tygodniu śp. Zygmunt Chmielarz. R.I.P.