Ogłoszenia

 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

21 kwietnia 2019 r.

 1. Jutro Mszę św. odprawimy wg porządku niedzielnego.
 2. Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15,00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza św. chrzcielna.
 3. Katecheza  dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w piątek 26 kwietnia o godz. 20,00 w salce parafialnej.
 4. Konferencja katechetyczna dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. odbędzie się w czwartek 25 kwietnia o godz. 19,00 w kościele.
 5. Katecheza dla dzieci z klasy III odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o godz. 9,00 w kościele.
 6. Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. zostanie odprawiona w następną niedzielę o godz. 14,00.
 7. Została zakończona w naszym dekanacie wizytacja kanoniczna, którą przeprowadził Ksiądz Biskup Zdzisław Fortuniak. Jej uwieńczeniem będzie Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza Biskupa w Archikatedrze Poznańskiej,  w piątek 26 kwietnia o godz. 18,00.  Po Mszy św. będzie można zwiedzić Katedrę po kierunkiem przewodnika. Serdecznie zapraszamy Parafian do udziału.
 8. W Uroczystość Miłosierdzia Bożego tj. w następną niedzielę w Bazylice Trójcy Świętej w Krakowie, syn naszej parafii Dawid Grześkowiak złoży śluby wieczyste w Zakonie Ojców Dominikanów. Brata Dawida powierzamy modlitwie wiernych.
 9. Składka z Poniedziałku Wielkanocnego przeznaczona jest na Wydział Teologiczny w Poznaniu, KUL, oraz szkoły katolickie.
 10. Dziękujemy za daninę diecezjalną i ofiary na remonty w naszej świątyni.
 11. Zmarli w ubiegłym tygodniu śp. Wiesława Janiszewska z ul. Wschodnia 29b – pogrzeb we wtorek oraz śp. Aleksandra Nowak z ul. ks. Streicha, pogrzeb w środę. R.I.P.