Ogłoszenia

 

31 Niedziela Zwykła

3 listopada 2019 r.

 

  1. Od następnej niedzieli rozpoczynamy rekolekcje parafialne przed uroczystością Nawiedzenia parafii w Kopii Obrazu Jasnogórskiego. Rekolekcje przeprowadzi ks. Krzysztof Biernat, pallotyn. Program rekolekcji wraz z zaproszeniem został przekazany Parafianom. Jest również wywieszony w gablotce. Udział w rekolekcjach i uroczystości Nawiedzenia prosimy ująć w programie swoich zadań obowiązkowych. Serdecznie zapraszamy.
  2. Konferencja katechetyczna dla rodziców dzieci z klasy III  odbędzie sie w poniedzialek 4 listopada o godz. 19,00 w kościele.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 18,00 modlić się będziemy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20,00 oraz możliwość spowiedzi św.
  4. Różaniec za Zmarłych wraz z „wymieniankami”  odmawiamy codziennie o godz. 17,30.
  5. Dzisiaj w naszej parafii jest Dzień Pomocy dla Seminarium.  Przed kościołem kleryk  Maciej zbiera ofiary. Wspomagajmy Seminarium materialnie i duchowo wypraszając nowe powołania. Módlmy się także o wytrwanie w powołaniu dla tych, którzy wybrali drogę kapłańskiej służby. Darczyńcom serdecznie dziękujemy.
  6. Parafialne Koło Przyjaciół Radia Maryja informuję, że na potrzeby Radia Maryja i Telewizji Trwam w Toruniu  w październiku przekazano kwotę 600 zł.