Ogłoszenia

24 Niedziela Zwykła

15 września 2019 r.

  1. Katecheza parafialna dla młodzieży z kalsy VII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania,  odbędzie sie w czwartek 19 września o godz. 19,00 w salce parafialnej.
  2. Msza św. z sakramentem chrztu zostanie odprawiona w niedzielę 22 września.  Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie sie w sobotę 21 września o godz. 17,00 w salce parafialnej.
  3. We wtorek, 17 września przypada nasz Parafialny Dzień Nieustającej Modlitwy Różańcowej. Zapraszamy na różaniec w intencji Ojczyzny o godz. 17,30
  4. Od dzisiaj rozpoczynamy IX Tydzień Wychowania pod hasłem: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?”. W intencji dzieci, młodzieży i wychowawców modlic się będziemy podczas Mszy św. o godz. 18,00
  5. Parafialne Koło Radia Maryja informuje, że na potrzeby Radia Maryja i Telewizji Trwam w sierpniu  przekazano kwotę 200 zł.
  6. Dzisiaj zbieramy ofiary na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie. O przeprowadzenie zbiórki prosimy Koło Przyjaciół Radia Maryja. Darczyńcom dziękujemy.
  7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na remonty parafialne. W niedzielę gospodarczą zebraliśmy na tace 5530 zł.
  8. W środę 18 września Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki będzie świętował swoje Imieniny. Tego dnia Czcigodny Solenizant w Katedrze o godz. 10.00 przewodniczył będzie uroczystej Mszy świętej. Po Mszy świętej w Arcybiskupim Seminarium Duchownym, będzie można złożyć Księdzu Arcybiskupowi życzenia imieninowe osobiście. Dzień Imienin naszego Arcypasterza niech będzie też naznaczony modlitwą w Jego intencjach, a zwłaszcza o łaski niezbędne w prowadzeniu Kościoła w Polsce.
  9. Zmarli: śp. Janina Drajerczak z ul. Niepodległości; śp. Edward Meller z ul. 3 maja; śp. Marian Jędrzejczak z ul. ks. Streicha   R.I.P.