Ogłoszenia

6 Niedziela Zwykła

17 lutego 2019 r.

 

  1. Spotkanie dla pielgrzymów do Ziemi Świętej w październiku br. odbędzie się w czwartek 21 lutego o godz. 19,30 w salce parafialnej.
  2. Msza św. chrzcielna zostanie odprawiona w następną niedzielę o godz. 14,00 Katecheza przed chrztem – w sobotę 23 lutego o godz. 16,00 w salce parafialnej.
  3. Biuro parafialne czynne będzie w tym tygodniu wg stałego planu.
  4. W maju br. w naszej Archidiecezji rozpocznie się peregrynacja kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy do kolejnej wspólnej modlitwy o dobre owoce nawiedzenia Maryi w naszej Archidiecezji. Trzecia całodobowa adoracja połączona z różańcem odbędzie się w Sanktuarium bł. Edmunda Bojanowskiego w Luboniu. Rozpoczęcie w sobotę 23 lutego Mszą św. o godz. 7,00; zakończenie  w niedzielę 24 lutego o godz. 7,30.  W naszej parafii adoracja odbędzie się 9 marca br.
  5. Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu organizuje w dniach od 8 do 10 marca 2019 dni skupienia dla młodzieży męskiej. Zaproszenie skierowane jest do licealistów i starszych, którzy pragną pogłębić wiarę i rozeznać swoją drogę życiową. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  6. Z okazji święta Katedry świętego Piotra, w poniedziałek 18 lutego 2019 roku o godz. 18.00 odbędą się w Katedrze Poznańskiej uroczyste Nieszpory pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego.  Do udziału w Nieszporach serdecznie zapraszamy szczególnie wszystkich Profesorów i innych Pracowników Akademickich miasta Poznania, a przede wszystkim Pracowników Wydziału Teologicznego UAM. Po Nieszporach zapraszamy na krótkie spotkanie w Kanonii przy ul. Ostrów Tumski 3.